חברת טוקאר הנדסה בע"מ מתמחה בייעוץ ותכנון אינסטלציה סניטרית, עבור בנייני מגורים, לקוחות פרטיים, מסחריים, עיריות ותאגידים. היא מתכננת את כלל מערכות האינסטלציה הסניטרית וכלל תשתיות המים, הביוב, והניקוז, מאגרי מים, בורות שאיבה ומערכות חימום מים.

תהליך העבודה כולל סיורים בשטח, סיעור מוחות עם אדריכלים ויועצים ומציאת פתרונות אינסטלציה אידיאליים, תוך שמירה על הדרישות והתקנים הרלוונטיים. תהליך התכנון וההתקשרות מתחיל בהיכרות מעמיקה עם הפרויקט, המאפיינים והצרכים שלו, ובחינת המצב הקיים בשטח והתשתיות הקיימות. לאחר שלמדנו את הפרויקט והצרכים שלו, נתחיל לתכנן. ראשית, נכין תכנון עקרוני לפרויקט – נגדיר דרישות, ונעביר הנחיות לאדריכל לעדכון תכניות בהתאם לנדרש לנו לתכנון.
בהמשך לאחר קבלת תכניות מעודכנות, נתכנן את הנספח הסניטרי – הנספח הסניטרי הוא למעשה תכנית המיועדת לאישור הרשויות הרלוונטיות לקבלת היתרי בנייה- ביניהם העיריה, תאגיד המים והביוב, ומשרד הבריאות (בהתאם לצורך) התכנון מתבצע על – פי דרישת הרשויות, התקנים, הל"ת (הוראות למתקני תברואה), תקן 1205 והוראות כבאות אש. עם קבלת האישור, יתחיל השלב הנוסף שכולל את תכניות עבודה – תכנון מערכות מדויק לביצוע הפרויקט, וניהול רישום המרכיבים והחלקים – כתב כמויות ואומדן עלויות ומפרט טכני. במהלך ביצוע הפרויקט נבצע פיקוח עליון על הבניה בשטח.

טוקאר הנדסה בע"מ מתמחים בשירותי הנדסת אינסטלציה סניטרית, מקצועית ואיכותית, עם ניסיון של שנים בתחום. לאורך השנים עבדו חברי הצוות עם מספר רב של אנשי מקצוע בשיתופי פעולה מקצועיים ועסקיים, ויחד הגיעו לתוצאות מרשימות לכל הדעות. העבודה מול הספקים וחברות היצרן, האדריכלים של הפרויקטים, היזמים ומנהלי הפרויקטים, היא הכרחית ויש לבצעה על הצד הטוב ביותר.