מנהל הפרויקט הוא הגוף המבצע, הוא למעשה מוציא את התוכנית האדריכלית לפועל, והוא אחראי על כל שלבי הבניה, החל מהכנת הקרקע והנחת היסודות ועד לגימורי המבנה והעברת המפתח. תפקידו של מנהל הפרויקט הוא לוודא כי כל קבלני המשנה ומבצעי הפרויקט עובדים בהרמוניה בכדי לממש את התוכניות על הצד הטוב ביותר תוך עמידה בזמנים, בתקציב שנקבע מראש ולשביעות רצונו של הלקוח. חברת טוקאר הנדסה בע"מ היא חברה בעלת ניסיון רב בעבודה מול מנהלי פרויקטים ובשיתופי פעולה עם היועצים השונים, כגון אדריכלים, מהנדסי קונסטרוקציה, יועצי בטיחות, פיתוח, חניה וכד' שכן ישנה חשיבות מרבית לתכנון וביצוע נכונים של מערכות המים והביוב בתאום עם היועצים  בכדי למנוע תקלות.

טוקאר הנדסה בעלת מומחיות בהוצאה של תכניות לביצוע, בתכנון של תשתיות מים וצנרת, תשתיות ביוב וניקוז ותכנון אינסטלציה סניטרית תחת בקרה קפדנית של מנהלי פרויקטים, במגוון רחב של פרויקטים, תוך עמידה מלאה בלוח הזמנים שנקבע מראש.

למנהל הפרויקט אחריות מקיפה על התוצאה הסופית, לכן מנהלי פרויקטים רבים ימליצו על טוקאר הנדסה כמהנדס אינסטלציה, כיוון שהחברה מבינה כי ראיה רחבה, חשיבה מעמיקה וביצוע מקצועי וללא דופי הם היסוד למערכות איכותיות ולמניעת תקלות עתידיות. מערכות אינסטלציה המתוכננות היטב יהיו עמידות לאורך שנים רבות ויעניקו שקט נפשי ליזם, לקבלן, למנהל הפרויקט וכמובן ללקוח הסופי שיעשה שימוש במבנה.