ייחודו של היזם הוא היכולת שלו לראות את הפוטנציאל הגלום בשטח שאינו ממומש, אפשר לומר שעל היזם לראות את הנולד בטרם נוצר. יזמים יכולים להיות אנשים או חברות פרטיות, וגם גופים ציבוריים, רשויות ומוסדות. תפקידו של היזם הוא משמעותי וחשוב במיוחד, תפקידו להניע ולנהל פרויקט לאורכו של התהליך כולו, החל משלב הרעיון והתכנון ועד לשלב התוצאה המוגמרת. היזם ינצח על הפרויקט ויכתיב את הטון, באחריותו לרכוש את הקרקע, להתנהל מול בעלי הקרקע או בעלי הנכס, לדאוג לקבל היתרי בניה, לגייס צוות אדריכלים ומנהלי פרויקטים, להעריך סיכונים, "לכבות שריפות" ולספק תשובות, לנהל תהליכי בניה ובירוקרטיה בוועדות השונות ואפילו להתעסק עם שלב השיווק והמכירה.

היזם הוא המנוע מאחורי הפרויקט, הוא מוביל מספר תהליכים במקביל ובעיקר אחראי ליצור בניהם סינרגיה. תכנון מערכות מים ואינסטלציה הן בהחלט אחד התהליכים שאותם יניע היזם בפרויקטים הללו. ראשית עליו לבחור חברה העוסקת בתחום בצורה מקצועית על סמך היכרות או המלצות

טוקאר הנדסה בע"מ, חברה בעלת ניסיון של שנים ומאות לקוחות מרוצים, היא חברה המתמחה בתכנון מערכות אינסטלציה סניטרית וכלל תשתיות המים, הביוב, והניקוז, תכנון מאגרי מים ובורות שאיבה, בריכות שחייה ומקוואות. החברה מתמחה בתכנון מערכות אינסטלציה תחת בקרה ומעקב של יזמים, במגוון רחב של פרויקטים, תוך עמידה מלאה בלוח הזמנים שנקבע מראש. טוקאר הנדסה מוכרים בהקפדה על פרטים, דיוק, איכות ושירות ללא פשרות.