בריכות שחייה הבנויות לשימוש פרטי, מסחרי ואפילו טיפולי, מחיבות תכנון מערכות אינסטלציה מדוקדק, ובו גם תכנון מערכות סינון, תחזוקה וחימום מים. על מנת להקים ולבנות מערכות איכותיות העומדות בתקנים, יש לעבוד בצורה יסודית ומקיפה, הכוללת קבלת היתרים, אישורים ואת שלל המערכות הבסיסיות המרכיבות מערכת אינסטלציה שלמה. תכנון בריכות ומערכות לקוי, עלול לגרום לנזקים חמורים ובעיקר להוצאות כלכליות מיותרות.

תכנון של מערכת לבריכות שחייה כולל: מסננים, משאבות, מכלי איזון, מערכות חיטוי ומלח, משאבות חימום ועוד. מטרתן העיקרית של המערכות הללו היא למנוע את הצורך להחלפת מים תכופה וחיסכון במים ובכסף.

המומחיות של חברת טוקאר הנדסה בע"מ היא תכנון והקמת מערכות מסוג זה עבור עסקים גדולים ומסחריים בהם: בתי מלון, בריכות שחייה ציבוריות וקאנטרי קלאב, בריכות טיפוליות וכדומה. כל פרויקט כזה מורכב בדרך כלל ממספר מערכות – מלבד בריכות שחייה, ישנם גם בריכות ג'קוזי וסאונות. לכל מערכת כזו דרישות שונות ותקנים שונים, חשוב לדעת להבחין בין המערכות ולסנכרן ביניהן ולתכנן כל אחת בנפרד בצורה המיטבית.

לרוב, בריכות שחייה נתמכות במשאבות חימום האמונות על טמפרטורת המים בהתאמה אישית. ברוב המקרים טמפרטורת המים תנוע בין 28-30 מעלות, לעומת זאת בריכות שחייה טיפוליות יכולות להגיע לטמפרטורה של כ – 35 מעלות, וג'קוזי יגיע לכ – 40 מעלות. לשימוש במשאבות חימום חשמליות יתרון משמעותי על שיטות החימום האחרות בהן גז וסולר. השימוש במשאבות חימום חוסך המון אנרגיה ומכך גם כסף.

טוקאר הנדסה בע"מ מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות ומערכות אינסטלציה לכל סוגי הבריכות ובכל הגדלים הקיימים.