חברת טוקאר הנדסה בע"מ מספקת שירותי תכנון מערכות אינסטלציה וחימום מים מרכזי, עבור מבני מגורים, מוסדות ותעשיות בכל התחומים – בתי חולים, בתי מלון, פנימיות, קאנטרי קלאב, מפעלים, מקוואות ועוד. צריכת מים חמים או קרים היא דרישה ברוב מכריע של מבנים בישראל, קיים צורך במערכות חימום מים מרכזיות, אשר יעניקו זרימת מים חמים תמידית, בלחץ תיקני עבור מתקנים ושירותים שונים.

ישנם סוגים שונים של מערכות לחימום מים: משאבות חימום, אוגרי מים, הסקה, תנורים, גז ועוד. המערכת החסכונית ביותר היא משאבת החום. משאבת חום היא למעשה מכשיר חיצוני המחמם או מקרר מים באמצעות האוויר הנמצא בסביבה ובאמצעות גז דחוס. החימום מתבצע על ידי יניקת האוויר מבחוץ ושימוש בחום הנמצא בו להעלאת טמפרטורת המים. הקירור לעומת זאת, יתבצע באמצעות גז דחוס הנמצא בתוך המשאבה. השימוש במשאבות חום הוא הנפוץ והחסכוני ביותר שקיים, הוא מאפשר חימום או קירור מים בהיקפים גדולים בצורה אחידה ואפקטיבית עבור בתים פרטיים, מוסדות ומפעלים למיניהם. התאמת מערכת חימום מים למבנה, דורשת הכרה עמוקה עם סוגי המערכות הקיימות והן עם המטרות והצרכים של המבנה ופועלו.

חברת טוקאר הנדסה בע"מ מתמחה בתכנון מערכות מים מורכבות, בהן יש צורך בניסיון, מקצוענות ויכולת ירידה לפרטים הקטנים. ישנן מערכות מורכבות הדורשות התייחסות לכלל התשתיות הקיימות בשטח, לדוגמה: חשמל, תקשורת ותחבורה. איכות תכנון התשתיות והבנה מלאה של הצרכים, תכריע בהכרח את הצלחת הפרויקט ותמנע נזקים והוצאות כספיות מיותרות.

טוקאר הנדסה בע"מ מלווה פרויקטים במלואם מראשיתם ועד סופם, במקצועיות, אחריות וסבלנות, תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ואיכות בלתי מתפשרת של התהליך והתוצאה. החברה משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת להבטיח תוצאות מושלמות, איכותיות וחסכוניות ככל הניתן.